Doprava

Při přebírání zásilky věnujte prosím zvýšenou pozornost její kompletnosti (co do počtu balíků) a neporušenosti obalu včetně ochranné balicí pásky.

- Obsah zásilky si překontrolujte při převzetí dopravcem. Pokud zjistíte jakékoliv vnější poškození obalu nebo obsahu, zásilku nepřebírejte.
- Pokude je obsah zásilky poškozen, sepiště rekamaci na místě s přepravcem. Bez nahlášení škodné události, nemůže být zásilka reklamována jako poškozená při přepravě.
- Objednávky přijaté přes víkend a svátky jsou předány do přepravy nejbližší pracovní den a doručovány následující pracovní den.

 

Vaše pomůcky vám zprostředkuje dopravu přímo na Vaši adresu po celé ČR prostřednictvím DPD a GLS. Uvedené ceny se vztahují na všechny objednávky. Dobírka je s příplatkem 30 Kč. Některé služby mohou být krátkodobě nedostupné. Ceny se mohou lišit dle aktuálních a sezóních cen dopravců.  

Zboží je doručováno v pracovní dny. V den doručení zásilky, Vám bude zaslána SMS s přibližným časem doručení a kontaktem na řidiče. Oblast doručení: ČR. Platba při realizaci objednávky. Standardní čas doručení je v rozmezí 8-18 hod. U DPD můžete pomocí webového formuláře sledovat stav své zásilky. Stačí jen vyplnit číslo zásilky.

 

Vážení zákazníci, vzhledem k vysokému nárůstu objednávek u dopravců a ztížené situaci přepravních služeb může dojít až k několikadennímu zpoždění doručení zboží z vašich objednávek. Děláme maximum pro to, abychom vaše objednávky doručovali v co nejkratším termínu.

Vaše objednávky se snažíme doručit co nejdříve, ale vzhledem k vytížení přepravních služeb nemůžeme garantovat doručení zásilky do 24 hodin.

Předem se omlouváme za případné komplikace při zpracování a vyřízení vaší objednávky.

Děkujeme vám za pochopení a trpělivost.

Zboží Vám bude dodáno na Vámi zvolenou adresu prostřednictvím společnosti DPD nebo GLS.

Využijte dopravu zdarma při nákupu od 2 000 Kč.

 

Pokud objednáte zboží za méně než 2 000 Kč, zaplatíte za přepravu:

  přepravní společnost GLS - cena dopravy je 90 Kč

  přepravní společnost DPD - cena dopravy je 95 Kč

  osobní odběr na provozovně v Českých Budějovicích je zdarma

  (adresa provozovny je Medimat-inko, s.r.o., U pily 558/14, České Budějovice, 370 01)

  dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč.

V případě, že je objednávka rozdělena do více zásilek, zaplatíte přepravní náklady pouze jednou.

V případě, že se jedná o velmi rozměrné nebo těžké zboží, může být požadován speciální příplatek, který Vám bude sdělen v průběhu objednávky.