Doprava

Při přebírání zásilky věnujte prosím zvýšenou pozornost její kompletnosti (co do počtu balíků) a neporušenosti obalu včetně ochranné balicí pásky.

- Obsah zásilky si překontrolujte při převzetí dopravcem. Pokud zjistíte jakékoliv vnější poškození obalu nebo obsahu, zásilku nepřebírejte.
- Pokude je obsah zásilky poškozen, sepiště rekamaci na místě s přepravcem. Bez nahlášení škodné události, nemůže být zásilka reklamována jako poškozená při přepravě.
- Objednávky přijaté přes víkend a svátky jsou předány do přepravy nejbližší pracovní den a doručovány následující pracovní den.

 

Vaše pomůcky vám zprostředkuje dopravu přímo na Vaši adresu po celé ČR prostřednictvím DPD a GLS. Uvedené ceny se vztahují na všechny objednávky. Dobírka je s příplatkem. Některé služby mohou být krátkodobě nedostupné. Ceny se mohou lišit dle aktuálních a sezóních cen dopravců.  

Zboží je doručováno v pracovní dny. V den doručení zásilky, Vám bude zaslána SMS s přibližným časem doručení a kontaktem na řidiče. Oblast doručení: ČR. Platba při realizaci objednávky. Standardní čas doručení je v rozmezí 8-18 hod. U DPD můžete pomocí webového formuláře sledovat stav své zásilky. Stačí jen vyplnit číslo zásilky.