Doprava zboží

Při přebírání zásilky věnujte prosím zvýšenou pozornost její kompletnosti (co do počtu balíků) a neporušenosti obalu včetně ochranné balicí pásky.

- Obsah zásilky si překontrolujte při převzetí dopravcem. Pokud zjistíte jakékoliv vnější poškození obalu nebo obsahu, zásilku nepřebírejte.
- Pokude je obsah zásilky poškozen, sepiště rekamaci na místě s přepravcem. Bez nahlášení škodné události, nemůže být zásilka reklamována jako poškozená při přepravě.
- Objednávky přijaté přes víkend a svátky jsou předány do přepravy nejbližší pracovní den a doručovány následující pracovní den.

 

Vaše pomůcky vám zprostředkuje dopravu přímo na Vaši adresu po celé ČR prostřednictvím DPD a GLS. Uvedené ceny se vztahují na všechny objednávky. Dobírka je s příplatkem. Některé služby mohou být krátkodobě nedostupné. Ceny se mohou lišit dle aktuálních a sezóních cen dopravců.  

Zboží je doručováno v pracovní dny. V den doručení zásilky, Vám bude zaslána SMS s přibližným časem doručení a kontaktem na řidiče. Oblast doručení: ČR. Platba při realizaci objednávky. Standardní čas doručení je v rozmezí 8-18 hod. U DPD můžete pomocí webového formuláře sledovat stav své zásilky. Stačí jen vyplnit číslo zásilky.

 

Vaše objednávky se snažíme doručit co nejdříve, ale vzhledem k vytížení přepravních služeb nemůžeme garantovat doručení zásilky do 24 hodin.

Zboží Vám bude dodáno na Vámi zvolenou adresu prostřednictvím společnosti DPD nebo GLS.

Využijte dopravu zdarma při nákupu od 1 500 Kč.

Pokud objednáte zboží za méně než 1 500 Kč, zaplatíte za přepravu:

  přepravní společnost GLS - cena dopravy je 90 Kč

  přepravní společnost DPD - cena dopravy je 95 Kč

  osobní odběr na provozovně v Českých Budějovicích je zdarma

  (adresa provozovny je Medimat-inko, s.r.o., U pily 558/14, České Budějovice, 370 01)

  dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč.

V případě, že je objednávka rozdělena do více zásilek, zaplatíte přepravní náklady pouze jednou.

V případě, že se jedná o velmi rozměrné nebo těžké zboží, může být požadován speciální příplatek, který Vám bude sdělen v průběhu objednávky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení