Doprava zboží

Při přebírání zásilky věnujte prosím zvýšenou pozornost její kompletnosti (co do počtu balíků) a neporušenosti obalu včetně ochranné balicí pásky.

- Obsah zásilky si překontrolujte při převzetí dopravcem. Pokud zjistíte jakékoliv vnější poškození obalu nebo obsahu, zásilku nepřebírejte.
- Pokude je obsah zásilky poškozen, sepiště rekamaci na místě s přepravcem. Bez nahlášení škodné události, nemůže být zásilka reklamována jako poškozená při přepravě.
- Objednávky přijaté přes víkend a svátky jsou předány do přepravy nejbližší pracovní den a doručovány následující pracovní den.

 

Vaše pomůcky vám zprostředkuje dopravu přímo na Vaši adresu po celé ČR prostřednictvím DPD a GLS. Uvedené ceny se vztahují na všechny objednávky. Dobírka je s příplatkem. Některé služby mohou být krátkodobě nedostupné. Ceny se mohou lišit dle aktuálních a sezóních cen dopravců.  

Zboží je doručováno v pracovní dny. V den doručení zásilky, Vám bude zaslána SMS s přibližným časem doručení a kontaktem na řidiče. Oblast doručení: ČR. Platba při realizaci objednávky. Standardní čas doručení je v rozmezí 8-18 hod. U DPD můžete pomocí webového formuláře sledovat stav své zásilky. Stačí jen vyplnit číslo zásilky.

 

Vaše objednávky přijaté do 11.00 předáváme dopravci ve stejný den Vaší objednávky, doručení zásilky pak už záleží na dopravci.