LR Health & Beauty Systems

Webová stránka značky: LR Health & Beauty Systems

JSME německá firma přímého prodeje založena v roce 1985 se sídlem v německé, Ahlenu, kde je soustředěna převážná část výroby a distribuce. V současnosti působíme ve více jak 29 zemích světa s více jak 1200 zaměstnanci připravenými podpořit každého LR partnera. Společně s více jak 300 000 nezávislými LR partneryměníme a zlepšujeme životy miliónům zákazníkům. Průběžným otvíráním nových trhů je zaručen soustavný růst společnosti celosvětově. Za své více jak 35 leté úspěšné působení na trhuvděčíme jasné vizi a hodnotám, které nás stále naplňují.

JSME firma s inovativními a vysoce účinnými výrobky pro zdraví a krásu „ Made in Germany“, které posilují zdraví a zvyšují kvalitu života. Jsou vyvíjeny podle nejnovějších vědeckých poznatků a vyrobeny z těch nejlepších přírodních ingrediencí a testovány podle nejpřísnějších německých norem. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a pravidelně prověřujeme kvalitu renomovanými testovacími instituty.

JSME Již více jak 18 let experty na Aloe Vera a jedni z největších výrobcůproduktů obsahující Aloe Vera na světě. Aloe Vera je díky mnoha účinným látkám skutečným multi-talentem. Dužina nacházející se uvnitř listů obsahuje více než 200 životně důležitých látek. Navíc posiluje biologickou dostupnost důležitých živin, díky čemuž tělo lépe přijímá vitamíny.

1 položek celkem
aloe
569 Kč / ks
Kód: 20010

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem