TENA Slip Ultima L Inkontinenční kalhotky 21 ks

Kód: 5014741
Neohodnoceno
Značka: TENA
446 Kč 21,24 Kč / 1 ks
Skladem (85 balení)

Plenkové kalhotky TENA Slip Ultima pro střední a těžkou inkontinenci. Inovace PROSKIN znamená rychlou akvizici moči uvnitř jádra, která udrží povrch pomůcky suchý a pomáhá chránit pokožku. Kalhotky jsou plně prodyšné. Zapínací pásky umožňují opakované zapínání. Jsou dermatologicky testovány.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Plenkové kalhotky TENA Slip Ultima Large pro střední a těžkou inkontinenci. Inovace PROSKIN znamená rychlou akvizici moči uvnitř jádra, která udrží povrch pomůcky suchý a pomáhá chránit pokožku. Kalhotky jsou plně prodyšné. Zapínací pásky umožňují opakované zapínání. Jsou dermatologicky testovány.
Inovace PROSKIN znamená rychlou akvizici moči uvnitř jádra, která drží povrch pomůcky suchý a pomáhá chránit pokožku. Jemnější materiál připomínající textilii je taktéž citlivější k pokožce. Absorpční zóna pohltí a uzamkne velké množství tekutiny uvnitř savého jádra a drží moč daleko od pokožky. Zapínací pásky jsou větší a na suchý zip, což umožňuje jednoduchou manipulaci a možnost opakovaného rozepínání a zapínání. 

Absorpce: 4400 ml.
Velikost: L.

Balení obsahuje 21 ks.

Rozměr obvod boků 94 - 144 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Plenkové kalhotky s bočními pásy
Absorbce (v ml): 4400
Kód SUKL: 5014741
EAN kód: 7322540647334
Počet kusů v balení: 21
Rozměr boky v cm: 92 - 144

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: