Dailee Body Hygiene Wipes 22x30 cm, vlhčené ubrousky 48 ks

Kód: 2466
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Dailee
56 Kč
Skladem (143 ks)

Jedny z největších vlhčených ubrousků pro každodenní použití nejen pro dospělé. Velice jemně parfemované ubrousky bez škodlivých chemických přísad nedráždí pokožku a jsou šetrné k životnímu prostředí. Poskytují vysokou pružnost a pevnost během používání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemné, vysoce pevné vlhčené ubrousky Dailee Body Wipes jsou určené na očistu těla nejen u dospělých. Používají se především při potřebě častého mytí u inkontinentních osob při výměně pomůcky, ale i pro každodenní očistu celého těla.

 

Rozměr  22x30 cm

Bio-rozložitelné
Bez škodlivých látek - nedráždí pokožku
Bez oplachování vodou - alternativa mýdla a vody

 

SLOŽENÍ:

Agua, Aloe Barbadensis Leaf Juice (výtažek z listů aloe vera. Váže na sebe vlhkost a pomáhá pokožku hydratovat.), Brassica Campestris Sterols (směs na sebe navazujících rostlinných sterolů, které se náchazejí v řepkovém semenu), Cocamidopropyl PG - dimonium Chloride Phosphate (fosfolipidový komplex je odvozený z čistého kokosového oleje a kontaktní alergie je vzácná. Používá se jako čistící látka, ale také jako vlasový kondicionér či pěnidlo.), Glycerin - glycerin (čirá tekutina bez zápachu, patří mezi nejpoužívanější složky v kosmetickém průmyslu. Jedná se o přirozeně se vyskytující alkoholovou sloučeninu), Hexyldecanol (syntetická organická látka, řadící se do skupiny nevysychajících mastných alkoholů. Jedná se o bezbarvou olejovitou kapalinu s mírných sladkých zápachem. Používá se jako hydratační, zvlhčovací a změkčovací činidlo.), Bisabolol (hlavní složkou esenciálního oleje heřmánku pravého. Jedná se tedy o parfemační látku s jemně květinovou vůní, která se v přírodní kosmetice objevuje jako součást vonných kompozicí. Způsobuje lepší vstřebatelnost dalších složek do pokožky.), Cetylhydroxyproline Palmitamide (změkčovač), Stearic Acid (Kyselina stearová je mastná kyselina, která se získává z tuků. V kosmetice má několik funkcí. Slouží jako emulgátor a pomáhá spojovat dvě neslučitelné konzistence, jako je voda a olej v krému.), Sodium Citrate (Citrát sodný - Při výrobě kosmetiky se využívá z toho důvodu, že pomáhá snižovat pH emulzí, maskovat jejich výchozí aroma, také působí antioxidačně a je to mírný konzervant. Vzhledem k tomu, že tato látka v běžně používaných koncentracích nepůsobí nepříznivě na lidský organismus, používá s i v kosmetice určené pro děti.), Citric Acid (kyselina citronová se používá k úpravě pH pokožky, kterou zároveň čistí. Kyselina citronová je antibakteriální a antimykotická.), Sodium Benzoate (Sodium benzoate je sodná sůl kyseliny benzoové, která se přirozeně vyskytuje v ovoci - brusinkách, meruňkách, jablkách, dále pak v houbách, skořici, hřebíčku a některých mléčných produktech a čajích. Benzoát sodný pro kosmetické účely se vyrábí synteticky. Je schválenou konzervační přísadou v certifikované přírodní a BIO kosmetice. Vyskytuje se v celé řadě kosmetických přípravků.), Parfum - parfemováno

Výrobek NEOBSAHUJE:
Fenoxyetanol, Parabeny, PEG-Polyethylenglycol, propylenglykol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Konstantní inovace a krátké komunikační cesty nám umožňují udržovat si náskok před konkurencí. Výrobky z řady Dailee jsou velice spolehlivé, výkonné a nabízejí nejvyšší úroveň diskrét- nosti a pohodlí.

Klíčem je udržitelnost, výrobky z řady Dailee jsou vyráběny jako CO2 neutrální. Kombinací zaměření se na zákazníka s inova- cemi produktů a výrobou nabízíme hygienické výrobky budoucnosti již dnes.